Büyü Bozma Yöntemleri

Büyü bozma işleminin farklılığı birçok şeye göre değiştiği için size nasıl büyü bozulduğundan bahsetmeyeceğiz. Ancak büyü bozmada genel olarak gerçekleşen şeylerden bahsedebiliriz. Fiziksel olarak bir rahatlama hissedersiniz. Büyünün büyük yada küçük olması, hangi amaçla yapıldığı fark etmeksizin üzerinizde bir ağırlık olacaktır. Bu ağırlık büyünün büyüklüğüne göre değişmektedir.

 

Böyle bir durumla karşı karşıyaysanız hemen uzman bir medyum ile görüşerek Büyü Bozma işlemi yaptırmak istediğinizi belirtiniz. Eğer üzerinizde bir ağırlık yoksa ve yine hayatınızın normal seyrinden çıktığını fark ettiyseniz bu durum Kırmızı Büyü grubuna giren bir büyü ile yapılmış olabilir.

 

Her iki durumda da büyünün bozulmasını sağlayacak medyumlardan destek alabilirsiniz. Üzerinizdeki baskının, ağırlığın nedeni ise çoğu durumda büyünün gerçekleşmesini sağlayan şey ruhani varlıklardır. Medyum yaptığı işlemler ile bu ruhani varlıkları sizinle iletişime geçmesini hedeflerler.

Medyum, Büyü, Ritüel, Aşk Büyüsü, Bağlama Büyüsü, Papaz Büyüsü, Tarot, Yıldız Falı, Hoca, Cin Çıkartma, Cinler, Evlilik Büyüsü, Geri Getirme Büyüsü, Büyü Bozma,

WhatsApp Destek