Haberler / Blog

Papaz Büyüsü Belirtileri

Papaz büyüsü yapılan bir kişinin aklı ve kalbi tek bir kişiye ait olur. Ayrıca bu belirtiler birdenbire ortaya çıkacağı için gözle görülür halde karşımıza çıkacaktır. Örneğin, bir erkeğin birdenbire karısından ..

Devamı
Geri Getirme Büyüsü Neden Yapılır?

İnsanlar uzun yıllar bir ilişkiye emek verirler, çoğu zaman da evlilikle sonuçlanan birliktelikler yaşarlar. Fakat bunca emek verdiğiniz ve asla benden vazgeçmez dediğiniz kişi, bir anda sizden vazgeçip uzaklaşabilir. Hatta bunu evliyken de y ..

Devamı
Evlilik Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır

Aslında evlilik büyüsü ile ilgili oldukça fazla bilgi mevcuttur. Ancak önemli olan bir husus var ki evlilik büyüsü tarifi yerine evlenmek için büyüler desek daha doğru olacaktır. Zi ..

Devamı
Bağlama Büyüleri Hakkında Merak Edilenler

Bağlama büyülerinin birçok farklı şekli ve sınıfı vardır. Bağlama Büyüsü olarak geçen büyünün içeriği değiştirilerek birçok farklı amaca hizmet etmesi sağlanabilmektedir. Aynı şekilde birçok fark ..

Devamı
Büyü Bozma Yöntemleri

Büyü bozma işleminin farklılığı birçok şeye göre değiştiği için size nasıl büyü bozulduğundan bahsetmeyeceğiz. Ancak büyü bozmada genel olarak gerçekleşen şeylerden bahsedebiliriz. Fiziksel olarak bir rahatlama his ..

Devamı
Aşk Büyüleri Neden ve Nasıl Yapılır?

Bir kişiyi kendinize aşık etmek için yapabileceğiniz bir işlem olan Aşk Büyüsü, sınıfları içerisinde kırmızı büyü kapsamına girmektedir. Kırmızı büyü sınıfına giren aşk büyüsü farklı amaçlar uğruna k ..

Devamı