Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüleri; eş, sevgili, nişanlı veya erkek arkadaşınızın size tamamen bağlanması, itibar etmesi, sizden başkasını görmemesi, sizin sözünüzden çıkmaması ve size tamamen bağlanması amacıyla yapılır.

 

Başka bir deyişle, BAĞLAMA BÜYÜLERİ aslında kötü amaç taşımaz. Eşinizin uzun zamandan beri size uzak olması nedeniyle yakınlaşması, bağlanması, ilişkinin yeniden eski haline dönmesini istemiş olmak kötü bir niyet taşımaz. Sevgilinizin eskiden gözünüzün içine bakarken son zamanlarda umursamaz olması sizi son derece üzer ve evliliğe gitmesini planladığınız ilişkinizde işler yolunda değildir. Sevgiliniz ya başkalarının etkisinde kalıyor ya da korkuları endişeleri vardır. Bu amaç için düşünülen bağlama büyüsü de kötü bir amaç taşımaz.

 

Nişan veya söz aşamasına geldiğinizde, çevrenin veya ailenin etkisiyle farklı düşünce ve davranışlar gösteren sevgilinizde değişiklikler başlamışsa bu durumu engellemek için bağlama büyüsü yapılabilir. Eşiniz sizi ihmal ediyor, ilgilenmiyor, başka kadınlarla ilişkileri oluyor, alkol, kumar gibi kötü alışkanlığında ısrar ediyorsa bu sıkıntıların giderilmesi amacıyla da destek alınabilir.

 

Bağlama Büyüleri Farklı Amaçlar İçin Yapılabilir

1 – Kendine Bağlama Büyüsü

2 – Sevgili Bağlama Büyüsü

3 – Erkeği Bağlama Büyüsü

4 – Kocayı Bağlama Büyüsü

5 – Kadını Bağlama Büyüsü

6 – Uzaktan Bağlama Büyüsü

7 – İki Kişiyi Bağlama Büyüsü

8 – Erkeklik Bağlama Büyüsü

9 – Eşi Bağlama Büyüsü

10- Eve Bağlama Büyüsü

11- Göz Bağlama Büyüsü

12- Dil Bağlama Büyüsü